keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Prodat

Kompletní příručka pro kupujícího pro Mercedes-Benz Actros 1845: Jak vybrat nejlepší použitý vozík pro vaše podnikání

Title picture

Bylo by podceněné říci, že Mercedes-Benz má na trhu nákladních vozidel opravdu silnou přítomnost. Výrobce stanovil v této oblasti mnoho standardů. Bohatá historie značky je plná inovací a úspěchu, které vedou k dnešním vysoce efektivním a spolehlivým výrobním modelům. Mercedes-Benz Actros 1845 je jedním z nejlepších prodejců, o tom není pochyb. Žádoucí model vyniká z davu nejen svým moderním a elegantním designem, ale také řadou funkcí, které nabízí. Prostorné kabiny, spolehlivé motory a poměr cena / kvalita jsou důvody, proč si podniky často vybírají Actros 1845 jako součást svého vozového parku tahače.

Při hledání nejlepší nabídky na trhu je však třeba zvážit věci. Netřeba říkat, že nejnižší cena by neměla být vaší hlavní prioritou. Po nastavení správného rozpočtu musíte vědět, co hledat při výběru konkrétního ojetého vozidla. Tato příručka pokryje vše, co potřebujete vědět o Actros 1845, než si koupíte použitý.

Mercedes-Benz Actros 1845: Tradice a technologie se setkávají k dosažení dokonalosti

Jakmile byl zahájen v roce 2011, nový Actros se stal okamžitým úspěchem. Byl vyvinut v průběhu let a stal se ještě rafinovanější a efektivnější, než tomu bylo v minulosti. Zkouška času ukázala, že jedním z nejlepších kamionových motorů na trhu byl dieselový motor OM471 s šesti válci. K dispozici v různých modelech s několika úrovněmi výkonu, 12,8-litrová bestie je tak spolehlivá, jak by mohla být. Elektrárna poskytuje 449 k a točivý moment 2 200 Nm, ve spojení s opravdu dobrým převodem, který umožňuje plynulé a rychlé řazení, a co je nejdůležitější, velkou spotřebu paliva.

S kamionem se snadno manipuluje a jízda je stejně dobrá jako u jiných kvalitních tahačů, pravděpodobně dokonce o něco lepší, ale to je jeden aspekt, který je zcela založen na osobních preferencích.

Co byste měli zvážit před skenováním trhu z druhé ruky Actros 1845?

Nejprve si musíte být vědomi současných pravidel a legislativy ve vaší zemi, protože existují různé normy, které musí nákladní vozidlo splňovat, aby bylo možné cestovat po silnici. Emisní standard je jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba zkontrolovat. Používané vozíky jsou někdy vybaveny exportními soupravami pro downgrade a dokonce i jejich filtry DPF jsou odstraněny. Děje se tak pro zvýšení spolehlivosti vozíku a pro snazší zvládnutí stroje v drsných podmínkách vozovky a nízké kvalitě paliva v zemích mimo Evropu.

Za druhé, existuje několik možných problémů, které musíte zvážit, než se podíváte na jakýkoli použitý Actros 1845. Níže uvedený kontrolní seznam vám pomůže zjistit, zda konkrétní použitý tahač, o který máte zájem, brzy způsobí potíže.arrow_back_iosZpět