keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Prodat

Parts Machinery Plus - světový leader v dodávkách náhradních dílů

Title picture

Parts Machinery Plus je světovým lídrem v dodávkách náhradních dílů pro značky JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, VOLVO, LIEBHERR, MANITOU, MASEY FERGUSON, PERKINS, HIDROMEK, BOBCAT, JOHN DEERE s vynikajícími cenami záruka.

PMP nabízí širokou škálu náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje, stejně jako náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky a motory. Kvalitní služby jsou zaručeny jak v jejich základnách v Evropě, tak v nedávno otevřeném skladu v bulharské Sofii. Široká nabídka OEM dílů pro bagry, rýpadlo-nakladače, mini rýpadla, traktory, buldozery, teleskopické nakladače, válce a další. stejně jako originální a alternativní náhradní díly pro stavební a zemědělské stroje s mezinárodní zárukou zahrnuty.

Parts Machinery Plus je partnerem tisíců společností s náhradními díly. PMP se postará o to, aby vám dodal potřebné náhradní díly pro stavební stroje, jako jsou bagry, nakladače, buldozery, náhradní díly pro zemědělské stroje, jako jsou traktory, kombajny, pícniny, náhradní díly pro skladovací zařízení, jako jsou vysokozdvižné vozíky, plynové vozíky, elektrické vozíky, náhradní náhradní díly pro nákladní automobily, sklápěče, přívěsy.

Na stránce "PMP" najdete sekci pro prodej použitých strojů. Pokud hledáte ke koupi ojetý stavební stroj se zárukou a zajištěnou dopravou, ojeté stroje, které prošly technickou prohlídkou v zastoupení firmy "Parts Machinery Plus", nabídnou vám to nejlepší z trhu, podle vašeho rozpočtu.

V části Parts Machinery Plus se spoléhají na dlouhodobé vztahy s klientem, úspěšně více než 15 let. Můžete důvěřovat svým vyškoleným odborníkům, že rychle a správně najdou ten správný náhradní díl pro váš stroj i použitý stroj. Toto je část vzorce, se kterou „PMP“ získává důvěru mnoha mezinárodních zákazníků ze všech průmyslových odvětví, kteří je bez váhání doporučují.

Navštivte Parts Machinery Plus: https://pmp.bg/arrow_back_iosZpět