keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Prodat

Fakturační údaje

Platební metody / DPH / Kredity v Sales Machinery

 

 

Pro vaše pohodlí nabízí Sales Machinery na naší platformě dva způsoby platby, aby platby byly rychlejší a úspornější.

 

Způsob platby Pay Pal:

 

Jakmile vyberete plán předplatného a stisknete tlačítko Upgrade, otevře se pro vás stránka objednávky, kde najdete název a popis vybrané služby. Níže musíte zadat své fakturační údaje, poté klikněte na tlačítko Objednat nyní, otevře se nová stránka, kde musíte kliknout na tlačítko PayPal, kde můžete pokračovat ve své platbě. Jakmile dostaneme vaši platbu, vybraný plán předplatného bude aktivní.

 

 

 

Způsob platby bankovním převodem:

 

V případě, že byste chtěli zaplatit za obnovu nebo upgrade metodou bankovního převodu, musíte nejprve zvolit plán předplatného, ​​poté na stránce Objednávka zadejte fakturační údaje a stiskněte tlačítko Objednat nyní. Otevře se nová stránka, kde uvidíte své číslo objednávky, částku, kterou potřebujete převést, a bankovní údaje o Sales Machinery. Fakturu si také můžete stáhnout kliknutím na tlačítko Tisk. Poté musíte pokračovat s platbou. Jakmile dostaneme vaši platbu, vybraný plán předplatného bude aktivní.

 

 

 

Co je identifikační číslo pro DPH?

 

Známé jako registrační číslo pro DPH (daň z přidané hodnoty) je jedinečné číslo, které identifikuje osobu povinnou k dani (obchodní) nebo nezdanitelnou právnickou osobu, která je registrována k DPH.

 

Všem společnostem registrovaným k DPH, část EU, nebude účtována DPH. Všechny společnosti s registrací k DPH budou podrobeny kontrole, aby zjistily, zda jsou čísla DPH platná. Jednotlivcům v EU bude naúčtována DPH na jejich objednávku.

 

Pokud je prodejce registrován s údaji o společnosti na naší platformě, musí do systému zadat předem své identifikační číslo pro DPH, aby mohl být schválen, před objednáním paketu nebo pokračováním v platbě. Tímto způsobem bude moci před zaplacením vidět částku platby bez DPH.

 

Země s daní z přidané hodnoty (DPH) pro společnosti a soukromé osoby:

 

U všech evropských zemí, které nejsou členy EU, se DPH přidá takto: Albánie, Andorra, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Vatikán, Island, Lichtenštejnsko, Moldavsko, Monako, Norsko, Rusko, San Marino, Severní Makedonie, Turecko, Srbsko, Ukrajina, Černá Hora, Švýcarsko.

 

DPH bude připočtena do zemí Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu, všech zemí Asie a Afriky.

 

 

 

Úvěry

 

Kredit je způsob platby za zveřejnění reklam a možnosti viditelnosti.

 

Kredity můžete použít pouze k publikování reklam a nákupu propagačních možností. Kredity nejsou směnitelné ani vratné.

 

Zakoupené kredity vám umožňují ušetřit čas při zveřejňování reklam, protože nemusíte zadávat bankovní údaje.

 

Kredity jsou platné jeden rok od data nákupu.

 

Jak si koupit balíček kreditů?

 

Kreditní balíček si můžete zakoupit při zveřejnění inzerátu nebo kliknutím na svůj profil> Předplatné / Kredity / Objednávky> Kredity> Objednávka

 

Kliknutím sem zakoupíte balíček kreditů

 

 

 

Jak zaplatím za svůj inzerát?

 

Jakmile zveřejníte své reklamy, můžete platit debetní kartou prostřednictvím zabezpečeného online platebního rozhraní nebo Paypal.

 

Pokud jste si zakoupili kredity, bude přímo odečteno z vašeho košíku.

 

Za opakované platby (za předplatné) můžete platit přímým bankovním převodem, PayPal nebo kredity.

 

 

 

Nedostal jsem fakturu

 

Z důvodu ochrany životního prostředí již neposíláte faktury poštou. Pokud je k dispozici faktura, zašleme ji e-mailem. Máte možnost zadat jinou e-mailovou adresu, než je adresa, kterou používáte pro přihlášení, k přijímání elektronických faktur.

 

Všechny své faktury najdete ve svém uživatelském účtu (možná budete vyzváni, abyste se nejprve přihlásili), poté klikněte na Můj profil> Předplatné / Kredity / Objednávky> Objednávky.

 

 

 

Co je to bezpečnostní kód banky?

 

Když platíte online, může vaše banka požádat o tento kód, aby byla chráněna vaše bankovní data a transakce. Pokud tento bezpečnostní kód neznáte, doporučujeme vám kontaktovat svou banku.

Dotaz help_outline