keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Prodat

Proč nakupovat zařízení
Sales-Machinery.cz?

Sales-Machinery.cz je tržiště na další úrovni s 12 největšími průmysly těžkého vybavení, jako je Přeprava, Zemědělství, Stavební Vybavení, Lesní Stroje, Skladové Stroje, Komunální technika, Stroje na Výrobu a Zpracování, Loď, Letecké Stroje, Kempovací Zařízení, Speciální Stroje a náhradní díly, včetně 800 různých kategorií těžkých zařízení, zobrazených správně podle typu, prezentovaných 5000 TOP výrobci z různých sektorů s více než 70 000 modely strojů. Spojte se s prodejci z celého světa a najděte své vybavení; Absolutně ZDARMA individuální účet, spolu s mnoha potenciálními příležitostmi a plnou podporou od Sales Machinery.

Buyer Services
account_circle

Zdarma

Vytvořte si účet Sales Machinery ZDARMA. Publikujte 3 bezplatné reklamy. Vícejazyčný web ZDARMA s více než 12 jazyky pro pohodlí uživatele

keyboard_arrow_right
access_time

Ušetřit čas

Zde v Sales Machinery můžete ušetřit čas na cestování a peníze na osobních recenzích přístupem k mnoha zápisům z celého světa.

keyboard_arrow_right
verified_user

Blízko mne

Pomocí vyhledávače prodejních strojů vyhledejte prodejci těžkých strojů a zařízení nejen po celém světě, ale také blízko vás.

Proč Sales Machinery?

Protože se snadno používá

Protože jazyková bariéra není faktorem, vizualizujeme stroje v průmyslových odvětvích prostřednictvím ikon

Protože máme nejnovější reklamy

Protože nepřestáváme hledat řešení vašich otázek

Protože nabízíme různé funkce

Protože víme, že nákup zařízení je zvláštní okamžik

Protože vám dáváme příležitost spojit se s uživateli s podobnými zájmy

Protože víme, jak být pro vás užitečný

100x100

Je to jediný vyhledávač tohoto druhu. Velmi snadno ovladatelný


Platformu Sales Machinery je snadno použitelný pro všechny uživatele, kteří chtějí najít stroje / zařízení / vozidlo / náhradní díly na mezinárodních trzích, umístili jsme ikony do všech hlavních průmyslových odvětví, do všech kategorií strojů, dokonce i do všech typů strojů. Díky tomu se budete cítit co nejpohodlněji při hledání dalšího oblečení.

Individuální vlastnosti stroje


Velký výběr reklam, které úspěšně konkurují mnoha prodejcům, což vám umožní vybrat ten správný stroj.

Víme, který obsah stroje je nejdůležitější. Ještě předtím, než provedete úplnou kontrolu reklamy, jsme zobrazili nejdůležitější informace na vizitce.

Pro každý typ stroje jsme nastavili správné vlastnosti, které jsou pro stroj důležité.

100x100
Filter Element
Filter Element
Filter Element

Upřesněte své hledání!


Ale ještě více pohodlí najdete v našich filtračních strojích, kde můžete filtrovat vyhledávání podle značky, modelu, roku výroby a mnoha dalších.

Pohodlné vyhledávače pro přesné vyhledávání podle rozpočtu, hmotnosti, roku výroby, značky a modelu a / nebo výrobce, kontinentu a / nebo země. Jen aby vyhovoval vašim potřebám.

V Sales Machinery můžete upřesnit své vyhledávání na nejmenší a nejdůležitější podrobnosti pro každý typ stroje samostatně.

Pomocí Sales Machinery vyhledejte perfektní shodu pro správné vybavení!

100x100

Vícejazyčná platforma

Vytvořili jsme vícejazyčnou platformu s více než 12 jazyky. Nyní můžete volně komunikovat s jakýmkoli obchodníkem na světě. Mluvený jazyk můžete ve svém profilu nastavit jako výchozí.

100x100

Měny a metriky

Další výhodou platformy Sales Machinery je 32 měnových opcí, takže můžete snadno vypočítat částky. Pro vaše pohodlí můžete použít jak imperiální, tak metrické měřicí systémy.

100x100

Videoreklamy

Vytvořili jsme pro vás platformu, kde můžete zkontrolovat, jak stroj, na který se skutečně díváte, funguje. Prodejce může do reklamy vložit video a slyšet, jak motor funguje.

chat

Online chatovací systém

S naším komunikačním systémem můžete okamžitě oslovit prodejce z celého světa. Budeme informovat prodejce, se kterým píšete, i když není online. Vždy rychlá odpověď na vaše dotazy.

timer

Rychlé vyhledávání

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili nejlepší vyhledávací filtry. Protože víme, že váš čas je cenný a pro vaše vyhledávání potřebujete uživatelsky přívětivou platformu

beenhere

Kontrola stroje

Sales-Machinery.cz nabízí vám možnost zkontrolovat a provést úplný audit vybavení a strojů kupujícího po celém světě autorizovaným servisem

phone_iphone

Perfektní vizualizace

Každý prodejce zveřejní až 15 obrázků z inventáře ve vysokém rozlišení. Můžete tak získat vynikající vizualizaci pro každou kategorii a typ stroje. Víme, že je to pro vás důležité.

library_add_check

Uložte si své oblíbené

Jako registrovaný uživatel na platformě Sales Machinery vám poskytujeme nástroj k uložení vašich oblíbených reklam a stránek prodejce a později se vraťte, abyste si prohlédli další podrobnosti. Tato funkce je přístupná z administračního panelu.

sentiment_satisfied_alt

Spokojenost

Chtěli bychom, abyste věděli, že Sales Machinery nepřijímá kompromisy o obchodech. Naší nejvyšší prioritou je spokojenost zákazníka. V případě jakýchkoli problémů s používáním naší platformy nám prosím dejte vědět.

Najděte nejnižší cenu online!


Víme, že cena stroje / zařízení je pro vás velmi důležitá. Kupující si vždy přeje získat nejlepší nabídku. Věříme, že ve společnosti Sales Machinery budete moci porovnat řadu mezinárodních reklam, abyste dosáhli svého rozpočtu.

S novým novým výpisem by bylo možné najít nejnižší cenu vždy, když navštívíte Sales Machinery pro nové hledání. Někdy máme reklamy publikované přímo od dodavatele nebo od prvního vlastníka. Ať už hledáte nejkvalitnější použité vybavení nebo nové stroje. Budete moci porovnat ceny hlavních značek v široké škále reklam.

Přístupnost


Platforma Sales Machinery je vytvořena pouze pro pohodlí zákazníků. Výzkumy, které jsme provedli, nám ukázaly, že kupující a prodejci by rádi využívali tento inovativní trh se všemi možnými zařízeními.

Užijte si svůj online čas strávený bez ohledu na to, jaké preference zařízení máte. Platforma je přístupná na vašem domácím počítači, notebooku, tabletu a chytrém telefonu. Zaručujeme vám perfektní vizualizaci i na menší velikosti obrazovky.

100x100
100x100

Již brzy


Tým prodejních strojů se nemůže dočkat, až vám představí další funkce na platformě. Připravili jsme nové sekce, kategorie, filtry a možnosti. Naším cílem je prodej strojů, aby se stal vaším oblíbeným trhem pro těžké stroje a zařízení.
Váš pohodlný je pro nás nejdůležitější. Budeme se zlepšovat sami a naše platforma, slibujeme vám. Děláme to pro vás.
A věříme, že všechno je možné, protože spolupracujeme s předními odborníky, kteří nám poradí, co dalšího by se vám mohlo líbit.

Připojte se k rodině tisíců úspěšných kupujících Sales-Machinery.cz

Ano, vytvořte si zdarma účet TEĎ!