keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Prodat

Inzerujte své podnikání v Sales Machinery

Sales Machinery je digitální platforma pro prodej a nákup těžkých strojů a zařízení a máme přísná pravidla a regulační pravidla, která byla vytvořena s cílem chránit zájmy našich klientů a zabránit nesprávnému umístění reklam atd. Můžeme zaručit prostředí bezpečnosti vaší značky, náš tým certifikovaných kampaní je povinen odstranit jakoukoli činnost za porušení smluvních závazků.
Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak vám společnost Sales Machinery pomůže prodat vaše zásoby.

Přihlásit se

Mezinárodní dosah s lehkostí

Company logo

Premium reklamy

Využijte příležitosti k propagaci a zvýraznění reklam v horní části výsledků vyhledávání a zvyšte viditelnost pomocí možnosti sponzorované společností Premium. Vaše reklamy budou první ve světových výsledcích vyhledávání.

keyboard_arrow_right
Company logo

Top reklamy

TOP Sponzorované reklamy vám umožňují zvýraznit reklamy ve výsledcích vyhledávání a budete se od konkurence odlišovat. Rozjasněte své reklamy a staňte se mezinárodním TOP prodejcem.

keyboard_arrow_right
Company logo

Bannerové reklamy

Posílejte svou přítomnost jako vrchol před tisíci potenciálních kupců po celém světě na webu Sales-Machinery.cz. Propagujte svou značku úspěšně a staňte se rozpoznatelnou díky značkové krabičce.

Proč propagovat?

Buďte první a růst prostřednictvím prodeje

Pomocí možnosti PREMIUM. Tím se vaše reklama zobrazí na každé stránce související s odvětvím, do kterého je zařazena.

TOP sponzorovaná reklama

Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny reklamy s označením TOP, které zvýrazní jejich vizitku a získají více pozornosti

Bez propagace

Vaše reklamy budou seřazeny podle pořadí zveřejnění po výpisech PREMIUM ve výpisech vyhledávání a nebudou mít žádné rozlišovací značky.

Průmyslová odvětví 0

Druhy strojů

0

Značky

0

Modely

0

Bannerová reklama


Pokud jde o reklamu, marketingový model je klíčem k úspěchu. To víme, protože spolupracujeme s některými z nejlepších marketingových profesionálů.

Zaměřili jsme obrovský zdroj na klíčové reklamní strategie pro vaši reklamu, abychom oslovili ty správné návštěvníky. Správně zužujeme kruh, aby se návštěvníci mohli stát kupci.

Možnost upřesnění publika, protože můžete umístit reklamní banner, do kterého si průmysl myslí, že vaše firma dokonale zapadá. V každém odvětví existují kategorie se zobrazenými typy strojů a zařízení, kde mohou specifikovat a zacílit zejména na návštěvníky, na které se vaše reklama může dostat.
 

100x100

Ozdoby úspěchu a návratnosti investic

Propagujte své podnikání


Oslovte více zákazníků pro vaše stroje a zařízení. Inzerujte na strategických místech prostřednictvím bannerového příspěvku na stránkách nejpopulárnějšího trhu na světě Sales-Machinery.cz
Odlište se od konkurence prostřednictvím různých marketingových kampaní napříč odvětvími a obrannými zájmy.
Jako mezinárodní vysoce hodnocené tržiště dáváme našim návštěvníkům a partnerům souvisejícím s našimi 12 průmysly příležitost propagovat své podnikání prostřednictvím banneru.
 

Použijte tržiště Sales Machinery k inzerci na přední světové platformě

Odeslat žádost o reklamu!