keyboard_arrow_right Přidat nabídku
keyboard_arrow_right Přihlášení
keyboard_arrow_right Registrace
keyboard_arrow_right Domů
keyboard_arrow_right Průmysl
keyboard_arrow_right Hledat
keyboard_arrow_right Koupit
keyboard_arrow_right Prodat
keyboard_arrow_right

Najděte nové klienty
Začněte prodávat ještě dnes!

Sales-Machinery.cz je mezinárodní tržiště Další úroveň pro prodejce těžkých strojů a zařízení. Jako registrovaný uživatel získáte celou škálu nástrojů, které jsme vytvořili právě pro vaše obchodní potřeby.
Oslovte miliony potenciálních kupců z celého světa na inovativním trhu Sales Machinery, podporovaném silným mezinárodním marketingem.

Prodejní služby

Můžete se zeptat ...

Jak zajistit pravidelný prodej?

Jak zajistit pravidelné vedení pro můj prodejní kanál?

Jak oslovit skutečné kupce?

Kde musím inzerovat svůj inventář těžkých strojů?

Kde je nejlepší trh?

Co a kde je nejlepší trh pro mé vybavení?

Kde najít zákazníky?

Kde je skutečný trh pro mé specifické vybavení?

Proč Sales-Machinery.cz?

100x100

Platforma pro více jazyků

Ke každé své reklamě můžete přidat informace / popis. Všechny informace ve vašem profilu týkající se jazyků, kterým mluvíte a kterým rozumíte.
Ve výchozím nastavení můžete nastavit jazyk svého profilu, metrické údaje nebo měnu.

100x100

Měny a metriky

Další skvělou věcí na platformě Sales Machinery je 32 měnových možností odpovídajících vaší zemi, opět ji můžete nastavit jako výchozí pro svůj účet. To velmi usnadňuje výpočet cen bez ohledu na to, kde se nacházíte.

100x100

Videa k vašim reklamám

Prezentujte svůj inventář videem a upoutejte pozornost kupujícího okamžitě! Možnost ZDARMA zasílání video souborů. Můžete nahrát video soubor přímo z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Nahrané video bude tučně uvedeno na vizitce reklamy se specifickým znaménkem.

100x100

Záruka

Prodejce nebo tovární záruka. Víme, že je důležité ukázat potenciálním zákazníkům, pokud váš stroj / vybavení / vozidlo / náhradní díl mají záruku - prodejce nebo tovární záruka. Z tohoto důvodu vytváříme nástroj, pomocí kterého oznámíme všem našim uživatelům podepření na vizitce vaší reklamy.

100x100

Vysoce kvalitní obrázky

Víme, jak důležité jsou podrobnosti pro vaše potenciální zákazníky, proto jsme vytvořili platformu, do které můžete nahrát až 15 vysoce kvalitních obrázků, aby si zákazníci mohli přiblížit a získat skutečnou vizi o zařízení, které prodáváte. Náš průzkum ukazuje, že zákazníci opravdu oceňují obrázky s vysokým rozlišením.

100x100

Podobnou reklamu

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili úžasný nástroj pro kopírování nebo publikování podobné reklamy, zvláště užitečné pro ty z vás, kteří mají mnoho reklam.
Dalšími výhodami jsou tlačítko propagace, aktivace / deaktivace reklamy, zobrazení, úprava a smazání reklamy.

100x100

Snadno použitelný filtr.

Opět jsme pro vaše pohodlí vytvořili velmi snadno použitelný filtr. Získejte správné filtry po výběru odvětví, kategorie, podkategorie. Pohodlné vyhledávače, kde můžete své vyhledávání upřesnit do nejmenších detailů.

Možnosti předplatného

Každý z našich klientů je cenný, chápeme, že máte různé potřeby, pokud jde o objemy vaší firmy; Proto vám nabízíme 4 různé plány předplatného a možnost pro individuální plán. Můžete si dokonce vybrat mezi 3 různými validačními obdobími 3, 6 nebo 12 měsíců s různým procentem slevy.

START
25 reklam

 • Až 15 obrázků ve vysokém rozlišení
 • Videa k vašim reklamám
 • Chatovací systém
 • 60 dostupných kreditů / období 12 měsíců
Začněte hned
MAXIMA
50 reklam

 • Až 15 obrázků ve vysokém rozlišení
 • Videa k vašim reklamám
 • Chatovací systém
 • 120 dostupných kreditů / období 12 měsíců
Začněte hned
ULTRA
100 reklam

 • Až 15 obrázků ve vysokém rozlišení
 • Videa k vašim reklamám
 • Chatovací systém
 • 180 dostupných kreditů / období 12 měsíců
Začněte hned
EXTRA
250 reklam

 • Až 15 obrázků ve vysokém rozlišení
 • Videa k vašim reklamám
 • Chatovací systém
 • 240 dostupných kreditů / období 12 měsíců
Začněte hned

KOUPIT INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Pokud nemůžete najít plán, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání, neváhejte nás kontaktovat.

Proměňte svůj SM účet v prodejní potrubí!

chat

Online chat systém

Zvyšte prodej a vyřešte problémy se zákazníky zábleskem. Budete se moci lépe spojit se svými zákazníky a budovat jejich důvěru. A tato důvěra časem podpoří vaše podnikání.

timer

Rychlý a pohodlný

Díky Perfect Dashboard bude údržba vašich reklam snazší než kdykoli předtím. Jeden z nejlepších Dashboard v průmyslu těžkých strojů, jaký kdy byl vytvořen.

mobile_friendly

Mobilní optimalizace

Pochopení významu mobilní optimalizace . V této moderní technologicky vyspělé společnosti je velmi důležité mít reklamy optimalizované pro mobily

playlist_add_check

Import XML

Ušetřete čas a využijte funkci automatického importu pro veškerý váš zápis a inventář z vašeho webu přímo do vašeho profilu na webu Sales-Machinery.cz. Poskytněte nám soubor XML vašeho inventáře z vašeho webu nebo z databáze inventáře a náš tým automaticky aktualizuje vaše reklamy na prodejních strojích.

attach_money

Optimalizované reklamy

Chystáme se inzerovat vaše zařízení, jako je to naše zařízení, podíváme se na vás, který prodává seznam strojů, vybavení, nákladních vozidel nebo přívěsů, jako je to náš prodejní seznam. Budeme se věnovat reklamě na vaše reklamy také na místních trzích, které se vztahují k oboru, ve kterém se váš stroj nejlépe hodí. Stanete se součástí nás a my se staneme součástí vás, protože věříme, že jsme spolu silnější.

sentiment_satisfied_alt

Podpěra, podpora?

Máme více než 15 let zkušeností se specializovaným obchodem se stroji a zařízeními a děláme maximum pro podporu vašeho podnikání! Chceme vás jako partnera v naší platformě, ne jako klienta. Chceme, abyste se na naší platformě cítili co nejpohodlněji. Můžeme zaručit, že tým odborníků Sales Machinery vám poskytne vše, co potřebujete pro vyšší objemy prodeje.

Připojte se k Sales-Machinery.cz a oslovte tisíce potenciálních kupců!

Oslovte více zákazníků pro vaše stroje a zařízení. Uveďte své reklamy na nejoblíbenějších trzích na světě, vše v rámci Sales-Machinery.cz.

Propagujte nebo zvýrazněte své reklamy ve výsledcích vyhledávání a vyčnívejte z konkurence Inzerujeme

v mnoha zemích a vaše ADS budou publikovány po celém světě v různých jazycích

Váš banner můžete mít na každé stránce, kterou si přejete, další informace o velikosti a nákladu bannerové reklamy najdete na stránce Inzerce v Sales Machinery .

Stránka inzerenta prodejce
Poskytujeme vám možnost zveřejňovat vlastní reklamy, propagační akce, bannery, pracovní dobu, úplný seznam se všemi reklamami a znovu filtrovací tlačítko, takže klient může pokračovat ve vyhledávání na vaší stránce, hodnotit sekci, sledovat komentáře klienta, přidávat další informace, jako je více míst, další mluvené jazyky atd. Máte možnost podrobně popsat svou společnost, přidat fotografie a videa.

100x100

Online chatovací systém


Čas jsou peníze, proto jsme vyvinuli dokonalé komunikační spojení mezi všemi registrovanými uživateli v prodejním stroji.

Náš komunikační systém je vytvořen pro okamžité, uživatelsky přívětivé připojení s možností přijímat žádosti a odpovídat potenciálnímu klientovi okamžitě. Víme, že mnoho vašich pravidelných požadavků je umístěno v SPAM boxu a vy můžete zmeškat obchod, špatně pro vaše podnikání. V našem chatovém systému jsou vaši klienti upozorněni, když jste online / offline. V případě, že nejste na naší platformě online, budeme vás informovat e-mailem, když vám někdo pošle požadavek. Sales Machinery vám doporučuje věnovat více pozornosti vašemu stavu (online / offline), protože po našem průzkumu statistiky ukazují mnohem pozitivnější výsledek ohledně potenciálních požadavků klientů, když je prodejce online.

Výhody chatu: zobrazují se informace o reklamě, kterou vám klient píše, podrobnosti o kupujícím. Máte úplnou historii komunikace a věříme, že vám to pomůže při rychlejším prodeji. Prostřednictvím chatového systému můžete také odesílat soubory, obrázky nebo jiné dokumenty, mnohem lépe než psát a přijímat zprávy.

100x100

Proč je prodejní technika dobře organizována pro použití prodejcem?


Protože zde můžete:
 • Kontaktujte každého registrovaného uživatele, který viděl vaši reklamu
 • Statistiky o tom, kolik lidí reklamu otevře, kolik klikne na zobrazení vašeho telefonního čísla, kolik lidí má zájem o zobrazení vašich adres, kolik lidí přidá vaše reklamy do své oblíbené, také historie požadavků.
 • Na reklamní stránce prodejce můžete sledovat počet návštěv jako statistiky, opět můžete kontaktovat kteréhokoli uživatele, který navštívil vaši stránku, a kolik lidí přidalo vaši stránku prodejce jako oblíbeného prodejce.

Proměňte svůj SM účet v prodejní potrubí!

Oslovte více zákazníků pro vaše stroje a zařízení. Uveďte své reklamy na nejoblíbenějších trzích na světě, a to vše na webu Sales-Machinery.cz. Propagujte nebo zvýrazněte své reklamy ve výsledcích vyhledávání a vyčnívejte z konkurence. Abychom vaši společnost propagovali na inovativním tržním stroji Sales Machinery, nabízíme vám možnost umístit reklamní banner související s odvětvím, kategorií, strojem nebo typem stroje, který nabízíte. Váš banner můžete mít na každé stránce, kterou si přejete, další informace o velikosti a nákladu bannerové reklamy najdete na stránce Inzerce v Sales Machinery.

Logo společnosti

Prémiové reklamy

Využijte příležitosti k propagaci a zvýraznění reklam v horní části výsledků vyhledávání a zvyšte viditelnost pomocí možnosti sponzorované prémií

keyboard_arrow_right
Logo společnosti

Nejlepší reklamy

Nejlépe sponzorované reklamy vám umožňují zvýraznit reklamy ve výsledcích vyhledávání a budete se od konkurence odlišovat

keyboard_arrow_right
Logo společnosti

Bannerové reklamy

Zvyšte svou přítomnost a povědomí zákazníků před tisíci potenciálních kupců po celém světě pomocí webu Sales-Machinery.cz!

JEDNOTLIVÉ charakteristiky stroje

Na rozdíl od běžných reklamních webů je Sales Machinery vysoce specializovaná na reklamy na prodej těžkých strojů, zařízení a nákladních vozidel.

Z tohoto důvodu má každá reklama individuální charakteristiku podle kategorie a typu stroje. Při publikování i prohlížení náhledů.

Naše platforma poskytuje mechanismus navržený pro cílenou reklamu pro každý stroj před tisíci potenciálních kupců!

Objem nádrže (L) 14000
Objem krabice m 3 6 m 3
Kabina typ XL
Horní část kabiny
Provozní hmotnost 22000 (kg)
100x100

Váš správce účtu PERSONAL

Věříme, že síla naší společnosti spočívá v naší schopnosti komunikovat s našimi klienty.


Budeme vás držet blízko, podporovat vás, pokud budete potřebovat. V Sales Machinery jsou zkušení administrátoři, kteří znají vynikající trhy dvanácti hlavních těžkých průmyslových odvětví na světě. Víme, kde, kdy a co inzerovat. Každá země má jiné vyhledávací preference, víme, kam přesně směřovat každé vaše zařízení / stroj, všechny druhy nákladních vozidel a přívěsů, příslušenství a také náhradní díly.

Již brzy


Jsme velmi hrdí na to, že můžeme představit náš produkt Sales Machinery Marketplace, ale stále na něm pracujeme. Aby bylo možné upgradovat a ještě pohodlnější pro použití.
Plánujeme přidat nové funkce, snadné a pohodlné použití od vás i vašich kupujících.
V nové kategorii, kterou se chystáme otevřít, věříme, že najdete ještě více zákazníků. Proto se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme nové sekce na platformě.

100x100

Připojte se k rodině tisíců úspěšných prodejců
prodávajících na webu Sales-Machinery.cz

ANO! Vytvořit můj účet TEĎ!